| Brand | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Weight | 2kg |
| Color | White, Green |
| Illumination | Yes |
| Keyboard type | Mechanical |
| Keyboard Size | 100% - Full Size |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Keyboard layout | ANSI |
| Language | EN |
| Keycap Profile Type | Cherry |
| Button quantity | 104 |
| Macro keys | No |
| Media keys | Yes |
| Hot-Swap | Yes |
| Switch | Brown |
| Switch Type | Tactile |
| Wireless connection | Yes |
| Connection type | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Battery type | Accumulator |
| Battery life | 30h |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.









