| Brand | Lorgar |
|---|---|
| Weight | 1000g |
| Color | Black, White |
| Material | Fabric |
| Mouse Pad Size | XL |
| Width and Length | 900 x 400 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Stitched Edges | Yes |
| Yes | |
| Illumination | No |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.



