Availability:
Pre-Order
Assembly time: 2–5 working days.
Assembly time: 2–5 working days.
Shop in Riga (G.Dambis 36)
0
€2800.00
| Brand | 4GAMES |
|---|---|
| Weight | 20kg |
| Color | Black |
| Illumination | Yes |
| Platforms | AMD |
| Processor | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| CPU coolers | 360 mm AIO Liquid Cooler |
| Motherboards | B850 |
| Wi-Fi | Yes |
| RAM | 32GB DDR5 6000Mhz |
| Graphics cards | RTX 5070 Ti |
| SSD | 1TB M.2 Gen 4.0 |
| Power supplies | 750 W |
| Cases | DeepCool CG580 4F |
| Case formats | Mid-Tower |
| Operating system | Windows 11 |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.







