| Brand | AOC |
|---|---|
| Weight | 9kg |
| Color | Black |
| Curved screen | No |
| Panel Type | VA |
| Display Size | 27" |
| Screen resolution | 2560 x 1440 (QHD) |
| Refresh rate | 180 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Brightness | 1000 cd/m² |
| Contrast | 4000:1 |
| V-Sync | Adaptive Sync, FreeSync Premium Pro |
| Bluelight reducing | Yes |
| Height adjustable | Yes |
| Pivot function | Yes |
| VESA Mount | 100×100 mm |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.






