| Bränd | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Kaal | 850g |
| Värv | Must |
| Valgustus | Jah |
| Klaviatuuri tüüp | Mehaaniline |
| Klaviatuuri suurus | 60% |
| Küsitluse määr | 1000 Hz |
| Klaviatuuri paigutus | ANSI |
| Keel | EN |
| Klahviprofiili tüüp | Cherry |
| Nuppude arv | 61 |
| Makroklahvid | Ei |
| Meediumiklahvid | Ei |
| Hot-Swap | Jah |
| Lüliti | Red |
| Lülitite tüüp | Lineaarsed |
| Juhtmevaba ühendus | Jah |
| Ühenduse tüüp | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Aku tüüp | Aku |
| Tööaeg | 10h |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.