| Bränd | AOC |
|---|---|
| Kaal | 9kg |
| Värv | Must |
| Kumer ekraan | Ei |
| Ekraani tüübid | VA |
| Ekraani suurused | 27" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 (QHD) |
| Ekraani värskendussagedus | 180 Hz |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Heledus | 1000 cd/m² |
| Kontrast | 4000:1 |
| V-Sync | Adaptive Sync, FreeSync Premium Pro |
| Sinise valguse vähendamine | Jah |
| Kõrgus reguleeritav | Jah |
| Pöördfunktsioon | Jah |
| VESA kinnitused | 100×100 mm |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.






