Enduring Construction
The aluminum headband ensures lasting strength and durability.
Powerful 50 mm Neodymium Drivers Deliver Precise and Rich Sound Quality
Each driver features a composite polymer diaphragm. The rigid polymer ensures crisp highs and mids, while the flexible layer adds warmth and depth to the bass, creating a balanced and immersive audio experience.
Immersive and High-Detailed Audio Experience
The dual-chamber driver design isolates bass from mid and high frequencies, delivering enhanced clarity and precision for a more immersive and detailed audio experience.
High-Tech Earcups Offer Softness and Lasting Comfort
Designed for comfort, the earcups feature a three-layer premium construction. The base is memory foam that adapts to your shape, the middle layer features cooling gel for temperature control, and the top layer is made of soft "ice silk" fabric for a cool, comfortable touch.
Stand Out in Every Conversation with the Clarity of a High-Quality Microphone.
Equipped with a 4x1.5mm sound capsule and Japanese transistors, the microphone delivers natural, clear audio.
Flip-to-mute technology allows you to mute the mic instantly with a simple movement, ensuring quick privacy whenever needed.
Wired — 3,5mm jack
Compatible with: PC, Playstation, XBOX, Switch, Mobile Phone
| Brändi | Dark Project |
|---|---|
| Paino | 700g |
| Väri | Valkoinen |
| Langaton yhteys | Ei |
| Yhteystyyppi | 3,5 mm |
| Valaistus | Ei |
| Taajuusalue | 20 Hz - 20 kHz |
| Resistanssi | 32 Ω |
| Mikrofonin | Kyllä |
| Irrotettava mikrofoni | Ei |
| Kuulokemuodot | Korvat peittävät |
| Aktiivinen melunvaimennus | Ei |
| Yhteensopivuus | PS5, Xbox, PC, Android, iOS |
3.0
(1 asiakasarvostelua)
Grūti bija izvēlēties starp 3 vai 4 zvaigznēm. Bet austiņām par savu cenu ir ļoti laba kvalitāte, bet problēmas kas austiņām ir ausu uzmavas ir par cietu un mazas lielākām ausīm būs neērtibas tās izmantot, un komplektā nav audio spliteris un vads ir par īsu, un galvas stīpa varētu būt stingrāka viņa ir par mīkstu kad uzliek tās uz galvas uzreiz var izjust metālu kas ir iekšā(bet tā ir man pieredze ar manu lielo galvu un ausīm)