| Brändi | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Paino | 1000g |
| Väri | Musta, Punainen |
| Langaton yhteys | Kyllä |
| Yhteystyyppi | 2.4GHz, 3,5 mm, USB |
| Valaistus | Kyllä |
| Taajuusalue | 20 Hz - 20 kHz |
| Resistanssi | 32 Ω |
| Mikrofonin | Kyllä |
| Irrotettava mikrofoni | Kyllä |
| Kuulokemuodot | Korvat peittävät |
| Aktiivinen melunvaimennus | Ei |
| Yhteensopivuus | PS5, Xbox, PC, Nintendo, Android, iOS, PS4 |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.




