| Brändi | Nubi |
|---|---|
| Paino | 1kg |
| Väri | Musta |
| Valaistus | Kyllä |
| Näppäimistön tyyppi | Mekaaninen |
| Näppäimistön koko | 65% |
| Kyselynopeus | 1000 Hz |
| Näppäimistöasettelu | ANSI |
| Kieli | EN |
| Näppäinprofiilin tyyppi | Cherry |
| Painikkeen määrä | 68 |
| Makronäppäimet | Ei |
| Medianäppäimet | Kyllä |
| Hot-Swap | Kyllä |
| Kytkin | G3MS Aquamarine |
| Kytkintyyppi | Lineaariset |
| Langaton yhteys | Kyllä |
| Yhteystyyppi | 2.4GHz, Bluetooth, USB, USB-C |
| Akkutyyppi | Akku |
| Työaika | 100h |
5.0
yhteensä
(1 asiakasarvostelua)
Labai įdomi klaviatūra — tikrai paliko stiprų įspūdį. Surinkimo kokybė puiki, Aquamarine jungikliai maloniai skamba ir rašyti labai patogu. Jei dar šiek tiek patobulintų programinę įrangą, tai būtų absoliutus topas už tokią kainą.
Kajus
- January 23, 2026








