| Brändi | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Paino | 500g |
| Väri | Valkoinen |
| Valaistus | Ei |
| Langaton yhteys | Kyllä |
| Yhteystyyppi | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Muoto | Ergonomiset |
| Laitteen paino | 56g |
| Sensori | PixArt 3950 |
| DPI | 42000 |
| Kyselynopeus | 8000 Hz |
| Kiihtyvyys | 50 G |
| IPS | 750 |
| Mikrokytkimen tyyppi | Mekaaninen |
| Painikkeen määrä | 5 |
| Akkutyyppi | Akku |
| Työaika | 130h |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.



