| Brändi | Cudy |
|---|---|
| Paino | 1kg |
| Väri | Musta |
| Valaistus | Ei |
| Prosessori | 2.0 GHz Quad-core, ARM Cortex-A7 |
| Keskusmuistin | 512MB DDR4 |
| Tallennus | 128 MB |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WiFi-sukupolvi | WiFi 7 |
| Wi-Fi-antennit | 6 |
| WiFi-nopeus 2,4 GHz | 688 Mbps |
| WiFi-nopeus 5 GHz | 5765 Mbps |
| Peiton suorituskyky | Jopa 320 m |
| LAN (RJ45) nopeus | 10/100/1000 |
| LAN (RJ45) porttien määrä | 4 |
| WAN (RJ45) nopeus | 10/100/1000 |
| WAN (RJ45) porttien määrä | 1 |
| Sertifioitu | FCC, CE |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.







