| Brändi | Arctic |
|---|---|
| Paino | 3kg |
| Väri | Musta |
| Valaistus | Ei |
| Viisto | 17-38" |
| Näyttötelineiden määrä | 1 |
| Suositeltu paino | Jopa 15 kg |
| VESA-kiinnitys | 100×100 mm, 75x75 mm |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.




