| Prekės ženklas | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Svoris | 850g |
| Spalva | Juoda, Mėlyna |
| Apšvietimas | Taip |
| Klaviatūros tipas | Mechaninis |
| Klaviatūros dydis | 60% |
| Apklausos rodiklis | 1000 Hz |
| Klaviatūros išdėstymas | ANSI |
| Kalba | EN |
| Klavišų profilio tipas | Cherry |
| Mygtukų kiekis | 61 |
| Makro klavišai | Ne |
| Medijos klavišai | Ne |
| Hot-Swap | Taip |
| Jungiklis | Brown |
| Jungiklių tipas | Taktiliniai |
| Belaidis prijungimas | Taip |
| Ryšio tipas | 2.4GHz, Bluetooth, USB-C |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Darbo laikas | 10h |
0.0
bendrai
(0 klientų atsiliepimai)
Kol kas atsiliepimų nėra.




