| Zīmols | AOC |
|---|---|
| Svars | 11kg |
| Krāsa | Melna |
| Izliekts ekrāns | Jā |
| Ekrāna frekvence | 280 Hz |
| Ekrāna izmērs | 27" |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 × 1080 (FHD) |
| Ekrāna tips | VA |
| Reakcijas laiks | 0.3 ms |
| VESA stiprinājums | 100×100 mm |
| Vertikālā Sinhronizācija (V-Sync) | Adaptive Sync |
| Zilās gaismas samazināšana | Jā |
| Pagrieziena funkcija | Nē |
| Regulējams augstums | Jā |
| Malu attiecība | 16:9 |
| Kontrasts | 4000:1 |
| Spilgtums | 300 cd/m² |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.











