| Zīmols | Lorgar |
|---|---|
| Svars | 1000g |
| Krāsa | Melna, Balta |
| Materiāls | Audums |
| Peles Paliktņa izmērs | XL |
| Garums un platums | 900 x 400 mm |
| Biezums | 3 mm |
| Apšūtas malas | Jā |
| Zimējums | Jā |
| Apgaismojums | Nē |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.



