Pieejamība:
Priekšpasūtīšana
Komplektēšanas laiks 2-5 darba dienas.
Komplektēšanas laiks 2-5 darba dienas.
Veikals Rīgā (G.Dambis 36)
0
€2800.00
| Zīmols | 4GAMES |
|---|---|
| Svars | 20kg |
| Krāsa | Melna |
| Apgaismojums | Ir |
| Platformas | AMD |
| Procesors | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Procesora dzesētāji | 360 mm AIO šķidruma dzesētājs |
| Mātesplates | B850 |
| Wi-Fi | Jā |
| Operatīvās atmiņas | 32GB DDR5 6000Mhz |
| Grafiskās kartes | RTX 5070 Ti |
| SSD | 1TB M.2 Gen 4.0 |
| Barošanas bloki | 750 W |
| Korpusi | DeepCool CG580 4F |
| Korpusa Formāti | Mid-Tower |
| Operatīvā sistēma | Windows 11 |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.







