| Brand | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Weight | 500g |
| Color | Black, Grey |
| Illumination | Yes |
| Keyboard type | Mechanical |
| Keyboard sizes | Keypad |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Keycap profile types | Cherry |
| Button quantity | 17 |
| Macro keys | No |
| Media keys | No |
| Hot-Swap | Yes |
| Switches | Creamy |
| Switch types | Linear |
| Wireless connection | Yes |
| Connection type | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Battery type | Accumulator |
| Battery life | 18h |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.




