| Bränd | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Kaal | 500g |
| Värv | Must, Hall |
| Valgustus | Jah |
| Klaviatuuri tüüp | Mehaaniline |
| Klaviatuuri suurused | Keypad |
| Küsitluse määr | 1000 Hz |
| Klahvikorkide profiilitüübid | Cherry |
| Nuppude arv | 17 |
| Makroklahvid | Ei |
| Meediumiklahvid | Ei |
| Hot-Swap | Jah |
| Lülitid | Creamy |
| Lülitite tüübid | Lineaarsed |
| Juhtmevaba ühendus | Jah |
| Ühenduse tüüp | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Aku tüüp | Aku |
| Tööaeg | 18h |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.




