| Brand | AOC |
|---|---|
| Weight | 13kg |
| Color | Black |
| Curved screen | Yes |
| Screen types | VA |
| Screen sizes | 34" |
| Screen resolution | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Refresh rate | 240 Hz |
| Response time | 0.3 ms |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Brightness | 450 cd/m² |
| Contrast | 2500:1 |
| V-Sync | Freesync Premium, Adaptive Sync |
| Bluelight reducing | Yes |
| Height adjustable | Yes |
| Pivot function | No |
| VESA mounts | 100×100 mm |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.









