| Bränd | AOC |
|---|---|
| Kaal | 13kg |
| Värv | Must |
| Kumer ekraan | Jah |
| Ekraani tüübid | VA |
| Ekraani suurused | 34" |
| Ekraani resolutsioon | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Ekraani värskendussagedus | 240 Hz |
| Reaktsiooniaeg | 0.3 ms |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Heledus | 450 cd/m² |
| Kontrast | 2500:1 |
| V-Sync | Freesync Premium, Adaptive Sync |
| Sinise valguse vähendamine | Jah |
| Kõrgus reguleeritav | Jah |
| Pöördfunktsioon | Ei |
| VESA kinnitused | 100×100 mm |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.









