| Bränd | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Kaal | 500g |
| Värv | Must |
| Valgustus | Ei |
| Juhtmevaba ühendus | Jah |
| Ühenduse tüüp | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Vormid | Ergonoomsed |
| Seadme kaal | 56g |
| Andur | PixArt 3950 |
| DPI | 42000 |
| Küsitluse määr | 8000 Hz |
| Kiirendus | 50 G |
| IPS | 750 |
| Mikrolüliti tüüp | Mehaaniline |
| Nuppude arv | 5 |
| Aku tüüp | Aku |
| Tööaeg | 130h |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.



