| Zīmols | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Svars | 500g |
| Krāsa | Melna |
| Apgaismojums | Nē |
| Bezvadu savienojums | Jā |
| Savienojuma veids | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Forma | Ergonomiskas |
| Ierīces svars | 56g |
| Sensors | PixArt 3950 |
| DPI | 42000 |
| Aptaujas frekvence | 8000 Hz |
| Akselerācija | 50 G |
| IPS | 750 |
| Mikroslēdža tips | Mehāniska |
| Pogu daudzums | 5 |
| Baterijas tips | Akumulators |
| Darba laiks | 130h |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.



