




| Bränd | MageGee |
|---|---|
| Kaal | 500g |
| Värv | Must |
| Valgustus | Jah |
| Mikrofoni tüübid | Kondensaator |
| Sagedusvahemik | 50 Hz - 16 kHz |
| Tundlikkus | -30 dB |
| Proovivõtu sagedus | 44.1 kHz |
| Polaarne muster | Kõiksuunaline |
| Kõrgus reguleeritav | Ei |
| Mute nupp | Jah |
| Juhtmevaba ühendus | Ei |
| Ühenduse tüüp | USB |
| Aku tüüp | Puudub |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.