




| Brändi | MageGee |
|---|---|
| Paino | 500g |
| Väri | Musta |
| Valaistus | Kyllä |
| Mikrofonityypit | Kondensaattori |
| Taajuusalue | 50 Hz - 16 kHz |
| Herkkyys | -30 dB |
| Näytteenottotaajuus | 44.1 kHz |
| Polaarikuviot | Monisuuntainen |
| Korkeus säädettävissä | Ei |
| Mykistyspainike | Kyllä |
| Langaton yhteys | Ei |
| Yhteystyyppi | USB |
| Akkutyyppi | Ei mitään |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.