| Brändi | MageGee |
|---|---|
| Paino | 1kg |
| Väri | Musta, Vaaleanpunainen |
| Valaistus | Kyllä |
| Näppäimistön tyyppi | Mekaaninen |
| Näppäimistön koko | 96% |
| Kyselynopeus | 1000 Hz |
| Näppäimistöasettelu | ANSI |
| Kieli | EN |
| Näppäinprofiilin tyyppi | Cherry |
| Painikkeen määrä | 99 |
| Makronäppäimet | Ei |
| Medianäppäimet | Ei |
| Hot-Swap | Kyllä |
| Kytkin | Whale Blue |
| Kytkintyyppi | Lineaariset |
| Langaton yhteys | Kyllä |
| Yhteystyyppi | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Akkutyyppi | Akku |
| Työaika | 60h |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.








