






| Brändi | MageGee |
|---|---|
| Paino | 1000g |
| Väri | Valkoinen |
| Valaistus | Kyllä |
| Näppäimistön tyyppi | Magneettinen |
| Näppäimistön koko | 65% |
| Kyselynopeus | 8000 Hz |
| Näppäimistöasettelu | ANSI |
| Kieli | EN |
| Näppäinprofiilin tyyppi | OEM |
| Painikkeen määrä | 68 |
| Makronäppäimet | Ei |
| Medianäppäimet | Ei |
| Hot-Swap | Kyllä |
| Kytkin | Poseidon |
| Kytkintyyppi | Lineaariset |
| Langaton yhteys | Kyllä |
| Yhteystyyppi | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Akkutyyppi | Akku |
| Työaika | 150h |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.