






| Zīmols | MageGee |
|---|---|
| Svars | 1000g |
| Krāsa | Balta |
| Apgaismojums | Ir |
| Klaviatūras tips | Magnētiskā |
| Klaviatūras izmērs | 65% |
| Aptaujas frekvence | 8000 Hz |
| Taustiņu izvietojums | ANSI |
| Valoda | EN |
| Taustiņu profila veids | OEM |
| Pogu daudzums | 68 |
| Makro taustiņi | Nē |
| Multivides taustiņi | Nē |
| Hot-Swap | Jā |
| Slēdzis | Poseidon |
| Slēdžu tips | Lineāri |
| Bezvadu savienojums | Jā |
| Savienojuma veids | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Baterijas tips | Akumulators |
| Darba laiks | 150h |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.