






| Bränd | MageGee |
|---|---|
| Kaal | 1000g |
| Värv | Valge |
| Valgustus | Jah |
| Klaviatuuri tüüp | Magnetiline |
| Klaviatuuri suurused | 60% |
| Küsitluse määr | 8000 Hz |
| Klaviatuuri paigutus | ANSI |
| Keeled | EN |
| Klahvikorkide profiilitüübid | OEM |
| Nuppude arv | 68 |
| Makroklahvid | Ei |
| Meediumiklahvid | Ei |
| Hot-Swap | Jah |
| Lülitid | Poseidon |
| Lülitite tüübid | Lineaarsed |
| Juhtmevaba ühendus | Jah |
| Ühenduse tüüp | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Aku tüüp | Aku |
| Tööaeg | 150h |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.