| Prekės ženklas | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Svoris | 500g |
| Spalva | Juoda, Pilka |
| Apšvietimas | Taip |
| Klaviatūros tipas | Mechaninis |
| Klaviatūros dydžiai | Keypad |
| Apklausos rodiklis | 1000 Hz |
| Klavišų profilių tipai | Cherry |
| Mygtukų kiekis | 17 |
| Makro klavišai | Ne |
| Medijos klavišai | Ne |
| Hot-Swap | Taip |
| Jungikliai | Violet |
| Jungiklių tipai | Taktiliniai |
| Belaidis prijungimas | Taip |
| Ryšio tipas | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Darbo laikas | 18h |
0.0
bendrai
(0 klientų atsiliepimai)
Kol kas atsiliepimų nėra.




