| Zīmols | ROYAL KLUDGE |
|---|---|
| Svars | 500g |
| Krāsa | Melna, Pelēka |
| Apgaismojums | Ir |
| Klaviatūras tips | Mehāniska |
| Klaviatūras izmērs | Keypad |
| Aptaujas frekvence | 1000 Hz |
| Taustiņu profila veids | Cherry |
| Pogu daudzums | 17 |
| Makro taustiņi | Nē |
| Multivides taustiņi | Nē |
| Hot-Swap | Jā |
| Slēdzis | Violet |
| Slēdžu tips | Taktīli |
| Bezvadu savienojums | Jā |
| Savienojuma veids | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Baterijas tips | Akumulators |
| Darba laiks | 18h |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.




