| Zīmols | AOC |
|---|---|
| Svars | 13kg |
| Krāsa | Melna |
| Izliekts ekrāns | Jā |
| Ekrāna tipi | VA |
| Ekrāna izmēri | 34" |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Ekrāna frekvence | 240 Hz |
| Reakcijas laiks | 0.3 ms |
| Malu attiecība | 21:9 |
| Spilgtums | 450 cd/m² |
| Kontrasts | 2500:1 |
| Vertikālā Sinhronizācija (V-Sync) | Freesync Premium, Adaptive Sync |
| Zilās gaismas samazināšana | Jā |
| Regulējams augstums | Jā |
| Pagrieziena funkcija | Nē |
| VESA stiprinājumi | 100×100 mm |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.









