| Brand | Cudy |
|---|---|
| Weight | 1kg |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Processor | 2.0 GHz Quad-core, ARM Cortex-A7 |
| RAM | 512MB DDR4 |
| Storage | 128 MB |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi Generation | WiFi 7 |
| Wi-Fi Antennas | 6 |
| WiFi speed 2.4 GHz | 688 Mbps |
| WiFi speed 5 GHz | 5765 Mbps |
| Range Performance | Up to 320 m |
| LAN (RJ45) speed | 10/100/1000 |
| Number of LAN (RJ45) ports | 4 |
| WAN (RJ45) speed | 10/100/1000 |
| Number of WAN (RJ45) ports | 1 |
| Certified | FCC, CE |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.







