| Bränd | Cudy |
|---|---|
| Kaal | 1kg |
| Värv | Must |
| Valgustus | Ei |
| Protsessor | 2.0 GHz Quad-core, ARM Cortex-A7 |
| Operatiivmälu omad | 512MB DDR4 |
| Salvestus | 128 MB |
| Wi-Fi | Jah |
| WiFi põlvkond | WiFi 7 |
| Wi-Fi antennid | 6 |
| WiFi kiirus 2,4 GHz | 688 Mbps |
| WiFi kiirus 5 GHz | 5765 Mbps |
| Katvuse jõudlus | Kuni 320 m |
| LAN (RJ45) kiirus | 10/100/1000 |
| LAN (RJ45) portide arv | 4 |
| WAN (RJ45) kiirus | 10/100/1000 |
| WAN (RJ45) portide arv | 1 |
| Sertifitseeritud | FCC, CE |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.







