| Prekės ženklas | Cudy |
|---|---|
| Svoris | 1kg |
| Spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Ne |
| Procesorius | 2.0 GHz Quad-core, ARM Cortex-A7 |
| Operatyviosios atminties | 512MB DDR4 |
| Saugykla | 128 MB |
| Wi-Fi | Taip |
| WiFi karta | WiFi 7 |
| „Wi-Fi“ antenos | 6 |
| WiFi“ greitis 2,4 GHz | 688 Mbps |
| „WiFi“ greitis 5 GHz | 5765 Mbps |
| Aprėpties našumas | Iki 320 m |
| LAN (RJ45) greitis | 10/100/1000 |
| LAN (RJ45) prievadų skaičius | 4 |
| WAN (RJ45) greitis | 10/100/1000 |
| WAN (RJ45) prievadų skaičius | 1 |
| Sertifikuotas | FCC, CE |
0.0
bendrai
(0 klientų atsiliepimai)
Kol kas atsiliepimų nėra.







