| Brand | Arctic |
|---|---|
| Weight | 4kg |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Diagonal | 17-27" |
| Number of monitor holders | 2 |
| Recommended weight | Up to 15 kg |
| VESA Mount | 100×100 mm, 75x75 mm |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.





