| Bränd | Arctic |
|---|---|
| Kaal | 4kg |
| Värv | Must |
| Valgustus | Ei |
| Diagonaal | 17-27" |
| Monitori hoidjate arv | 2 |
| Soovitatav kaal | Kuni 15 kg |
| VESA kinnitus | 100×100 mm, 75x75 mm |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.





