| Bränd | HyperX |
|---|---|
| Kaal | 900g |
| Värv | Must, Punane |
| Juhtmevaba ühendus | Jah |
| Ühenduse tüüp | 2.4GHz, Bluetooth |
| Valgustus | Ei |
| Sagedusvahemik | 20 Hz - 20 kHz |
| Vastupidavus | 64 Ω |
| Mikrofon | Jah |
| Eemaldatav mikrofon | Jah |
| Ausinių formatai | Kõrvu katvad |
| Aktiivne müra tühistamine | Ei |
| Ühilduvad | PC, Nintendo, MacOS, Mobile |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.






