| Brändi | HyperX |
|---|---|
| Paino | 900g |
| Väri | Musta, Punainen |
| Langaton yhteys | Kyllä |
| Yhteystyyppi | 2.4GHz, Bluetooth |
| Valaistus | Ei |
| Taajuusalue | 20 Hz - 20 kHz |
| Resistanssi | 64 Ω |
| Mikrofonin | Kyllä |
| Irrotettava mikrofoni | Kyllä |
| Kuulokemuodot | Korvat peittävät |
| Aktiivinen melunvaimennus | Ei |
| Yhteensopivuus | PC, Nintendo, MacOS, Mobile |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.






