| Prekės ženklas | HyperX |
|---|---|
| Svoris | 900g |
| Spalva | Juoda, Raudona |
| Belaidis prijungimas | Taip |
| Ryšio tipas | 2.4GHz, Bluetooth |
| Apšvietimas | Ne |
| Dažnių diapazonas | 20 Hz - 20 kHz |
| Pasipriešinimas | 64 Ω |
| Mikrofonas | Taip |
| Nuimamas mikrofonas | Taip |
| Ausinių formatai | Apgaubiančios ausis |
| Aktyvus triukšmo slopinimas | Ne |
| Suderinami | PC, Nintendo, MacOS, Mobile |
0.0
bendrai
(0 klientų atsiliepimai)
Kol kas atsiliepimų nėra.






