






| Bränd | MageGee |
|---|---|
| Kaal | 700g |
| Värv | Beež |
| Juhtmevaba ühendus | Jah |
| Ühenduse tüüp | 2.4GHz, Bluetooth, 3,5 mm |
| Valgustus | Ei |
| Vastupidavus | 32 Ω |
| Mikrofon | Jah |
| Eemaldatav mikrofon | Ei |
| Ausinių formatai | Kõrvu katvad |
| Aktiivne müra tühistamine | Ei |
| Ühilduvad | PC, Nintendo, Android, MacOS, Apple, Mobile, Chromebook |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.