






| Brändi | MageGee |
|---|---|
| Paino | 700g |
| Väri | Beige |
| Langaton yhteys | Kyllä |
| Yhteystyyppi | 2.4GHz, Bluetooth, 3,5 mm |
| Valaistus | Ei |
| Resistanssi | 32 Ω |
| Mikrofonin | Kyllä |
| Irrotettava mikrofoni | Ei |
| Kuulokemuodot | Korvat peittävät |
| Aktiivinen melunvaimennus | Ei |
| Yhteensopivuus | PC, Nintendo, Android, MacOS, Apple, Mobile, Chromebook |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.