






| Prekės ženklas | MageGee |
|---|---|
| Svoris | 700g |
| Spalva | Smėlio |
| Belaidis prijungimas | Taip |
| Ryšio tipas | 2.4GHz, Bluetooth, 3,5 mm |
| Apšvietimas | Ne |
| Pasipriešinimas | 32 Ω |
| Mikrofonas | Taip |
| Nuimamas mikrofonas | Ne |
| Ausinių formatai | Apgaubiančios ausis |
| Aktyvus triukšmo slopinimas | Ne |
| Suderinami | PC, Nintendo, Android, MacOS, Apple, Mobile, Chromebook |
0.0
bendrai
(0 klientų atsiliepimai)
Kol kas atsiliepimų nėra.