| Bränd | Lorgar |
|---|---|
| Kaal | 1000g |
| Värv | Must |
| Materjal | Kangas |
| Hiiremati suurus | XL |
| Laius ja pikkus | 900 x 400 mm |
| Paksus | 3 mm |
| Õmmeldud servad | Ei |
| Prindi | Jah |
| Valgustus | Ei |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.



