| Brändi | Lorgar |
|---|---|
| Paino | 1000g |
| Väri | Musta |
| Materiaali | Kangas |
| Hiirimaton koko | XL |
| Leveys ja pituus | 900 x 400 mm |
| Paksuus | 3 mm |
| Punotut reunukset | Ei |
| Painettu | Kyllä |
| Valaistus | Ei |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.



