| Prekės ženklas | Lorgar |
|---|---|
| Svoris | 1000g |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Medžiaga |
| Pelės kilimėlio dydis | XL |
| Plotis ir ilgis | 900 x 400 mm |
| Storis | 3 mm |
| Siuvami kraštai | Ne |
| Spausdinti | Taip |
| Apšvietimas | Ne |
0.0
bendrai
(0 klientų atsiliepimai)
Kol kas atsiliepimų nėra.



