Saadavus:
Eeltellimine
Komplekteerimisaeg: 2–5 tööpäeva.
Komplekteerimisaeg: 2–5 tööpäeva.
Kauplus Riga (G.Dambis 36)
0
€2600.00
| Bränd | 4GAMES |
|---|---|
| Kaal | 20kg |
| Värv | Must |
| Valgustus | Jah |
| Platvormid | AMD |
| Protsessor | AMD Ryzen 5 7800X3D |
| Protsessori jahutid | 360 mm AIO vedelikjahuti |
| Emaplaadid | B850 |
| Wi-Fi | Jah |
| Operatiivmälu omad | 32GB DDR5 6000Mhz |
| Graafikakaardid | RTX 5070 Ti |
| Tahkis-ketasalvesti | 1TB M.2 Gen 4.0 |
| Toiteplokid | 750 W |
| Korpused | DeepCool CG580 4F |
| Korpuse formaadid | Mid-Tower |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.







