Saatavuus:
Ennakkotilaa
Kokoamisaika: 2–5 arkipäivää.
Kokoamisaika: 2–5 arkipäivää.
Kauppa Riga (G.Dambis 36)
0
€2600.00
| Brändi | 4GAMES |
|---|---|
| Paino | 20kg |
| Väri | Musta |
| Valaistus | Kyllä |
| Alustat | AMD |
| Prosessori | AMD Ryzen 5 7800X3D |
| Prosessorin jäähdyttimet | 360 mm AIO-nestekylmäjäähdytin |
| Emolevyt | B850 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Keskusmuistin | 32GB DDR5 6000Mhz |
| Näytönohjaimet | RTX 5070 Ti |
| SSD | 1TB M.2 Gen 4.0 |
| Virtalähteet | 750 W |
| Kotelot | DeepCool CG580 4F |
| Koteloformaatit | Mid-Tower |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.







