Prieinamumas:
Išankstinis užsakymas
Komplektavimo laikas: 2–5 darbo dienos.
Komplektavimo laikas: 2–5 darbo dienos.
Parduotuvė Riga (G.Dambis 36)
0
€2600.00
| Prekės ženklas | 4GAMES |
|---|---|
| Svoris | 20kg |
| Spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Taip |
| Platformos | AMD |
| Procesorius | AMD Ryzen 5 7800X3D |
| Procesoriaus aušintuvai | 360 mm AIO skysčio aušintuvas |
| Pagrindinės plokštės | B850 |
| Wi-Fi | Taip |
| Operatyviosios atminties | 32GB DDR5 6000Mhz |
| Vaizdo plokštės | RTX 5070 Ti |
| SSD | 1TB M.2 Gen 4.0 |
| Maitinimo blokai | 750 W |
| Korpusai | DeepCool CG580 4F |
| Korpuso formatai | Mid-Tower |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
0.0
bendrai
(0 klientų atsiliepimai)
Kol kas atsiliepimų nėra.







