| Zīmols | Cudy |
|---|---|
| Svars | 1kg |
| Krāsa | Melna |
| Apgaismojums | Nē |
| Procesors | 2.0 GHz Quad-core, ARM Cortex-A7 |
| Operatīvās atmiņas | 512MB DDR4 |
| Krātuve | 128 MB |
| Wi-Fi | Jā |
| WiFi paaudze | WiFi 7 |
| WiFi Antenas | 6 |
| WiFi ātrums 2.4 GHz | 688 Mbps |
| WiFi ātrums 5 GHz | 5765 Mbps |
| Diapazona veiktspēja | Līdz 320 m |
| LAN (RJ45) ātrums | 10/100/1000 |
| LAN (RJ45) skaits | 4 |
| WAN (RJ45) ātrums | 10/100/1000 |
| WAN (RJ45) skaits | 1 |
| Sertificēts | FCC, CE |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.







