| Brand | Logitech |
|---|---|
| Weight | 650g |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Wireless connection | Yes |
| Connection type | 2.4GHz, USB |
| Shape | Symmetrical |
| Device weight | 60g |
| Sensor | HERO 2 |
| DPI | 44000 |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Acceleration | 88 G |
| IPS | 888 |
| Micro Switch Type | Optical |
| Button quantity | 5 |
| Battery type | Accumulator |
| Battery life | 90h |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.




